تسهیلات دانشگاه آزاد به دانشجویان شرکت‌کننده در پیاده‌روی اربعین

Home / تسهیلات دانشگاه آزاد به دانشجویان شرکت‌کننده در پیاده‌روی اربعین

​​​​​​​رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بر لزوم حمایت از برگزاری پیاده‌روی اربعین و ارائه خدمات لازم به دانشجویان شرکت‌کننده در این مراسم تاکید کرد.

دکتر محمدمهدی طهرانچی در شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با محوریت “برنامه‌های دانشگاه برای پیاده روی اربعین” با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی، برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر پیاده‌روی اربعین، از هیچ حمایت و کمکی دریغ نخواهد کرد، گفت: در این زمینه ستاد هماهنگی دانشگاه باید اقداماتی مبنی بر ایجاد موکب‌های مرزی و بین راهی، فراهم آوردن تجهیزات لازم، استقرار خدمات پزشکی و … به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در پیاده‌روی اربعین ارائه دهد.

تسهیلات دانشگاه آزاد به دانشجویان شرکت‌کننده در پیاده‌روی اربعین
تسهیلات دانشگاه آزاد به دانشجویان شرکت‌کننده در پیاده‌روی اربعین

در این جلسه حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیم کلانتری، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه در شورای فرهنگی دانشگاه سیاست‌های کلی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص پیاده‌روی اربعین تبیین شد، گفت: در این جلسه گزارشی از اقدامات ستاد هماهنگی پیاده‌روی اربعین، ارائه و تصمیمات لازم برای ارائه خدمات به دانشجویان دانشگاه آزاد اتخاذ شد.

وی افزود: همچنین در این جلسه درباره ارائه تسهیلات به دانشجویان برای شرکت در پیاده‌روی اربعین تصمیمات لازم اتخاذ و مقرر شد به واحدها و مراکز دانشگاهی ابلاغ شود.