بررسی مشکل پذیرفته‌شدگان آزمون پزشکی دانشگاه آزاد در مجلس

Home / بررسی مشکل پذیرفته‌شدگان آزمون پزشکی دانشگاه آزاد در مجلس

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نشست عصر امروز این کمیسیون را تشریح کرد.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به نشست عصر امروز این کمیسیون، گفت: در این جلسه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس سازمان سنجش و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی حضور یافتند.

وی با بیان اینکه در این جلسه درباره مشکلاتی که در پذیرش دانشجویان در رشته های پزشکی دانشگاه آزاد بوجود آمده بود، بحث و تبادل نظر شد، ادامه داد: وزیر علوم نیز گزارشی درباره نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاههای سراسری، آزاد و علوم پزشکی ارائه کرد.

بررسی مشکل پذیرفته‌شدگان آزمون پزشکی دانشگاه آزاد در مجلس
بررسی مشکل پذیرفته‌شدگان آزمون پزشکی دانشگاه آزاد در مجلس

نماینده مردم محلات در مجلس با اعلام اینکه در این جلسه راهکارهای برای جلوگیری از مشکلاتی که در راه پذیرش دانشجویان پزشکی در سال گذشته رخ داد ارائه شد، افزود: در جلسه امروز اختلاف‌ نظرهای درباره نحوه پذیرش دانشجو اختلاف نظر وجود داشت که قرار بر این شد درباره این موضوع جلسات دیگری نیز برگزار شود.

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اضافه کرد: ماحصل جلسه امروز کمیسیون این شد کمیته‌ای بین نهادهای ذیربط تشکیل شود و طی دو هفته مشکل نحوه پذیرش دانشجویان در دانشگاههای مختلف حل و فصل و تعیین تکلیف شود.