سرپرست سابق تیم ملی سرمربی تیم کشتی آزاد دانشگاه آزاد اسلامی شد

Home / سرپرست سابق تیم ملی سرمربی تیم کشتی آزاد دانشگاه آزاد اسلامی شد

مدیرکل ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هادی حبیبی سرمربیگری تیم کشتی آزاد دانشگاه آزاد را در لیگ برتر ۹۸ برعهده خواهد داشت، سرمربی فرنگی نیز در یکی دو روز آینده معرفی خواهد شد.

کمال جوانمرد در گفت‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: چندین گزینه برای هدایت تیم کشتی آزاد دانشگاه آزاد اسلامی در لیگ برتر 98 داشتیم که بعد از بررسی، دکتر هادی حبیبی که از جنس کشتی و دانشگاه است، به همین منظور انتخاب شد. او فارغ‌التحصیل دانشگاه آزاد بوده و اکنون عضو هیئت علمی و استادیار گروه ورزشی دانشگاه خوارزمی است.

وی ادامه داد: از ابتدا هدف ما این بود که از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد در این زمینه استفاده کنیم چون آنها سرمایه‌های ما هستند.

جوانمرد با اشاره به حضور هادی حبیبی در جلسه کمیته فنی دانشگاه آزاد، خاطرنشان کرد: سرپرست سابق تیم ملی در جلسه اخیر کمیته فنی حاضر شد و برنامه‌هایش را ارائه کرد. کمیته فنی به این نتیجه رسید که او با توجه به اینکه از قهرمانان سابق کشتی ایران و آسیاست و کشتی را به خوبی می‌شناسد و چندین سال نیز به عنوان سرپرست تیم ملی و رئیس سازمان لیگ کشتی فعالیت کرده است،‌ مناسب‌ترین گزینه برای هدایت تیم دانشگاه آزاد در لیگ برتر آزاد است.

مدیرکل ورزش دانشگاه آزاد در مورد زمان آغاز فعالیت این تیم و همچنین معرفی کادرفنی تیم فرنگی نیز گفت: هادی حبیبی از همین امروز استارت کارش را خواهد زد. سرمربی تیم فرنگی نیز در یکی دو روز آینده مشخص خواهد شد.